Naše služby

Kuchyně na míru s komplexním servisem Co myslíme komplexním servisem? Naprosto vše, nebo-li komplexně. V případě, že si zvolíte pro realizaci kuchyňské linky naše kuchyňské studio Sykora, už se o nic nemusíte starat. Veškerý servis zajistíme my. Kuchyně od předního českého výrobce

Pro Vaši novou kuchyňskou linku Sykora zajistíme:

Zaměření kuchyně

Profesionální zaměření prostoru Vaší budoucí kuchyně na míru předejde mnohým problémům, které by mohly celkový rozpočet kuchyně zbytečně navýšit.

Profesionální poradenství

Naši školení návrháři – designéři Vám s profesionální jistotou a v pohodlí našich studií navrhnou Vaši vysněnou budoucí kuchyni a neopomenou žádný důležitý detail,včetně výběru spotřebičů a doplňků do Vaší kuchyňské linky Sykora.

Vizualizace kuchyně na míru

Designér – návrhář našich kuchyňských studií Sykora vytvoří 3D návrh kuchyňské linky v interiéru, který věrně vystihne reálnou podobu Vaší budoucí kuchyně.

Instalační plán

Pokud se rozhodnete pro realizaci Vaší kuchyňské linky u nás, instalační plán je samozřejmostí. Díky tomuto plánu budete přesně vědět nejen rozměry kuchyňské linky a daných modulů, ale také kde přesně by měly být zásuvky, odpady, plyn a jiné instalační prvky.

Montáž a dopravu kuchyní

Vaši novou kuchyni na míru dopravíme k Vám domů a profesionální řemeslníci z oboru stolař-truhlář Vám kuchyň namontují.

Záruční a pozáruční servis

Můžete si být jistí, že v případě jakýchkoliv problémů s kuchyňskou linkou Vám pomůžeme v záruční i pozáruční době.

Možnost financování úvěrem

Pokud budete mít zájem, pomůžeme Vám novou kuchyni na míru financovat. Budete mít možnost výběru z několika finančních produktů.

 

Pokud uvažujete o nové kuchyňské lince, jste na správném místě.