Ceny kuchyní

 

Veškerý nábytek je vyráběný na zakázku a proto je nutné nejprve vytvořit návrh a po odsouhlasení Vám zpracujeme cenovou nabídku. Zpracování cenové nabídky je zdarma. Vám stačí pouze navštívit naše kuchyňské studio a o zbytek už se postarají naší zkušení designéři.

Cena kuchyňské linky se odvíjí od zvoleného materiálu.

Dvířka kuchyně z lamina

Jedním z nejběžnějších materiálů které na trhu naleznete. Tento materiál kuchyňských dvířek patří do skupiny nejlevnějších.

Dvířka kuchyně z fólie

Další z nejvíce oblíbených materiálů a to díky rozmanitosti barev a dekorů. Disponujeme jedním z nejmodernějších zařízení na zpracování foliovaných dvířek. Technologie WEMHOENER, kterou používáme, je držitelem patentu PIN system, umožňujicího precizní zalisování dvířka. K tomu je nutné naprosto přesné dodržení času, teploty, tlaku a použití nejkvalitnějších materiálů. Jsme jednou z mála firem, kde se dvířka foliují oboustranně – na zadní straně je identický dekor jako zepředu. Fólie je nejpoužívanějším materiálem kuchyňských dvířek. Nabízíme širokou škálu designů různých dekorů – od barev po imitace dřeva. Výhodou fólie je její nízká cena.

folie

Dvířka kuchyně z dýhy

Dýha je přírodní materiál. Dvířko není kompletně ze dřeva, pouze pohledová část dvířka je potažena dýhou, tedy přírodním dřevem. Kuchyň vypadá jako z masivu, ale cenově je přijatelnější.

Dvířka kuchyně z masivu

Masivní dvířka kompletně ze dřeva. Kuchyně ze dřeva si vybírají náročnější z vás, popřípadě ti, kteří si domov budují pouze v přírodních materiálech.

Dvířka kuchyně z akrylátu

Dalším materiálem je akrylát, který nabízí vysokou úroveň lesku a velmi rovný povrch dvířka. Tyto dvířka nabízíme se speciální 3D hranou a nerezovu hranou nanášenou pomocí laserové technologie, zaručující dokonalé rohy dvířek. Nespornou výhodou tohoto materiálu je možnost rozleštění případných škrábanců a otěrů. Jedná se o dokonalý materiál pro výrobu kvalitních kuchyní ve velice příznivé cenové hladině. Jedinou nevýhodou je omezený výběr barev povrchů.

akryl

Dvířka kuchyně v laku

Lakovaná dvířka patří k nejkvalitnějším dvířkům na trhu. Splňuje nejvyšší nároky na kvalitu povrchu. Speciální technologií broušení a následného leštění dosahuje daleko dokonalejšího povrchu než klasickým nástřikem lesklého laku. Proto můžeme uspokojit požadavky těch nejnáročnějších zákazníků. Každé dvířko prochází náročnou výstupní kontrolou při výrobě, proto je zaručen dokonalý povrch lesku bez kazů a prachových částic.

lak

 

V případě zájmu o grafický návrh a cenovou kalkulaci si prosím rezervujte termín pro tuto konzultaci. Nejlépe telefonicky nebo přes e-mail. Naší prioritou je Vaše spokojenost, proto je pro nás důležité si na Vás vyhradit čas, tak aby náš návrh byl co nejblíže Vašim představám.

Co vše pro grafický návrh potřebuji?

Rozměry místnosti

Poud stavíte nebo rekonstruujete je přinést projekt, kde jsou dané míry místnosti. Pokud takovýto projekt nemáte, zaměřte místnost kde bude kuchyňská linka. Pokud jsou dané instalace a nelze s nimi hýbat, zaměřte i ty.

Míry které nás zajímají

Nebojte se zaměřit vše co je potřeba. Velikost okna a výška parapetu. Rozměry dveří. Umístění instalací jako je voda, odpad, plyn, zásuvky, topení a různé trubky které se v místnosti, kde bude kuchyňská linka.

Vaše představa

Naše kuchyňské linky jsou vyráběny přímo na míru Vašim požadavkům. My se snažíme vytvořit kuchyňské linky co nejblíže představám zákazníků. Během prvotní konzultace zjistíme Vaše požadavky a představy, které se následně snažíme realizovat.